MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9725049
nr 972 5049
Fåtölj
20-tal
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 19:30:46
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr